У неділю 6-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

16 липня 2017 року, в неділю 6-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, ієрей Назарій Тишинський, ієрей Олексій Саків, ієрей Володимир Іванейко.

За богослужінням молилися: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Ярослав Романчук.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Високопреосвященніший Владика Димитрій сердечно подякував духовенству за увагу до його скромної персони та його трудів, відзначивши, що без щоденної і наполегливої праці ввіреного йому духовенства, без підтримки і молитви віруючого православного народу він не зміг би зробити того, що вдалось зробити за 17 років архієрейства.

Насамкінець, після завершення Літургії, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії долучається до привітань на адресу свого архіпастиря і щиро зичить владиці Димитрію міцного здоров’я, благословенних довгих років у силі і насназі невтомно трудитись на архіпастирській ниві для добра Українського Народу і утвердження Української Помісної Православної Церкви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал