У неділю 6-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Пустомитівське благочиння та звершив Літургію у Свято-Іллінському храмі с. Семенівка

4 серпня, у неділю 6-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Пустомитівське благочиння, де з нагоди минувшого престольного свята звершив Божественну Літургію у Свято-Іллінському храмі с. Семенівка, а перед її початком - освятив нові ряди ікон іконостасу.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, настоятель храму прот. Ігор Сав'як, викладач Львівської православної богословської академії прот. Володимир Грех, настоятель Вознесенського храму м. Львова прот. Іоан Хомин, викладач ЛПБА прот. Андрій Лотоцький та духовенство благочиння.

Співи богослужіння виконував хоровий колектив ''Орфей''.

З благословення Владики Димитрія на запрошення настоятеля за богослужінням молились настоятелі місцевих римокатолицької та греко-католицької громад.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій за понесені труди відзначив найактивніших парафіян благословенними архиєрейськими грамотами.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архипастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал