У неділю 6-ту після Пасхи керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння та звершив освячення храму у с. Печихвости

9 червня, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння, де у с. Печихвости звершив чин великого освячення храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського, а також у новоосвяченій церкві Архипастир звершив урочисту Божественну Літургію.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, настоятель храму прот. Василій Бачало та духовенство благочиння.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, з подячним словом на адресу керуючого єпархією за візит та звершені богослужіння звернувся настоятель новоосвяченого храму прот. Василій Бачало.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій за труди у розбудові Львівської єпархії та в цілому Української Православної Церкви Київського Патріархату відзначив парафіяльну громаду Благословенною архиєрейською грамотою.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал