У неділю 5-ту після П'ятидесятниці очільник єпархії відвідав Кам’янко-Бузьке благочиння і звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Велике Колодно

21 липня 2019 року, в неділю 5-ту після П'ятидесятниці, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з архіпастирським візитом відвідав Кам’янко-Бузьке благочиння, де звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Хрестовоздвиженськомухрамі с. Велике Колодно.


Перед входом до храму Високопреосвященного митрополита Димитрія зустріли маленькі парафіяни – діти, які піднесли Владиці запашний коровай.

Вітальним словом митрополита Димитрія у церкві зустрів настоятель храму протоієрей Ярослав Шикула:

«Ваше Високопреосвященство! Високопреосвященний Владико Димитріє, наш улюблений дорогий аріпастирю!Парафіяни церкви ВоздвиженняЧесного і Животворчого Христа с. Велике Колодно сьогодні радо вітають Вас у своєму храмі.Рівно шість років тому назад, а саме 21 липня, Ви, дорогий Владико, переступили перше поріг цього храму. Здавалося, невеликий проміжок часу проминув, але це шість років, які принесли нам величезні зміни: як і в церковному, так і в нашому державницькому житті. Ми сьогодні вітаємо Вас як аріхпастиря і не тільки як правлячого архієрея Львівсько-Сокальської єпархії, а як митрополита Помісної Церкви України. Ви, дорогий Владико, долучилися до того, аби наша церква отримала Томос, якого очікували наші православні українці більше аніж триста років, - і це звершилося. І Ви, будучи делегатом об’єднавчого собору, приложили свій голос до того, щоб ця подія відбулася. Помимо тих радісних подій є і сумні, трагічні, для нашої неньки України. Це – гібридна п’ятилітня війна на Сході України, де гинуть наші кращі представники народу, наші сини та дочки.

В сьогоднішній день, ми просимо Вас, дорогий Владико, помолитися за те, щоб ця війна завершилась, за мир в нашій державі, за благоустрій наших церков, за утвердження державності, за розквіт нашої молодої Української Православної Церкви.

Тому, сьогодні ввійдіть до цього храму і вознесіть свої молитви: за парафіян цього храму, за наших жертводавців, за братство і сестрицтво, хор церковний і всіх тих хто прислуговує у цьому святому храмі.Нехай Ваші молитви будуть почуті і Господь пошле нам цей благословенний мир і розквіт для нашої церкви. «Благословен хто йде во ім’я Господнє!» Іс полла еті Деспота!».

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління, настоятель Львівського храму ікони Божої Матері "Всецариці", митрофорний протоієрей Володимир Бачинський; Кам'янка-Бузький декан, настоятель храмів: Хрестовоздвиженського с. Велике Колодно і Свято-Іллінського с. Колоденці протоієрей Ярослав Шикула; настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Ременів протоієрей Михаїл Пасірський; настоятель храму св. перв. апп. Петра і Павла смт. Добротвір протоієрей МиколаПредко; настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Соколів протоієрей Ярослав Ворожбій; настоятель Свято-Успенського храму с. Жовтанці протоієрей Ярослав Тищак; настоятель Різдво-Богородичного храму м. Кам’янко-Бузька протоієрей Володимир Котоус; настоятель храмів: св. арх. Михаїла с. Нагірці і Свято-Успенської с. Лодина протоієрей Микола Кекляк; настоятель церкви Перенесення мощів Святого Миколая чудотворця с. Забужжя протоієрей Миколай Єрмішин; настоятель Свято-Дмитрівської церкви с. Печихвости Василь Бачало; настоятель Свято-Миколаївського храму с. Честині ієрей Іван Чемерис; настоятель Свято-Богоявленської храму с. Новий Став священик Андрій Зварич;протодиякон Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова Семен Пігура.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля зі словом подяки за відвідини парафії на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму.

Відтак було виголошено усім присутнім "Многоліття".

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням вірян, що молились за богослужінням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Подячне слово >>>

Pоздрукувати матеріал