У неділю 5-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Городоцьке благочиння та звершив Літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Комарно

13 липня 2014 року, у неділю 5-ту після П'ятидесятниці, свято собору славних i всехвальних 12-ох апостолiв: Петра, Андрiя, Якова Зеведеєва, Іоана, брата його, Филипа, Варфоломія, Фоми, Матфея, Якова Алфеєва, Іуди Якового, або Фадея, Симона Зилота i Матфiя, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Городоцьке благочиння та звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Михайлівському храмі м. Комарно.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Городоцького благочиння, настоятель храму прот. Роман Шак і духовенство благочиння.

За богослужінням молилися чисельні віряни.

Під час богослужіння у храмі був присутній список чудотворної ікони Львівської Богородиці "Одигитрія", що зберігається у митрополичій резиденції і є одним із трьох списків, освячених Предстоятелем Церкви Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом у день прославлення оригіналу цього образу.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій у зв'язку із ювілеєм служіння у священичому сані - 25-ою річницею священичої хіротонії, - висловив подяку протоієрею Роману Шаку за ревність і зарзковість служіння Церкві Христовій протягом цих багатьох років та від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив отця Романа високою церковною відзнакою - орденом святого архістратига Божого Михаїла.

Від імені духовенства Городоцького благочиння вітальне слово отцю Роману виголосив старший священик району прот. Богдан Кравець.

У свою чергу зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся сам ювіляр - благочинний району і настоятель парафії.

Після завершення Літургії духовенством було звершено молебень до Божої Матері перд списком Її чудотворної Львівської ікони.

Опісля завершення богослужіння у храмі Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення поклонного хреста на церковному подвір'ї.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал