У неділю 5-ту після Пасхи керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і звершив Літургію у Воскресенському храму с. Желдець

2 червня, у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння, де у храмі Воскресіння Господнього с. Желдець з нагоди престольного свята звершив урочисту Божественну Літургію.


Його Високопреосвященств співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, настоятель храму, викладач ЛПБА ієрей Іоан Гунько та духовенство благочиння.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля храму ієрея Іоана Гунька черговою богослужбовою нагородою - наперсним хрестом.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрій за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель о. Іоан.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив урочистий хресний хід довкола храму, окропивши стіни церкви та паству освяченою водою.

Також керуючий єпархією з активну діяльність громади з ремонтно-реставраційних робіт ззовні та у храмі, а також благоустрою прицерковної території відзначив її Благословенною грамотою.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал