У неділю 4-ту після П'ятидесятниці очільник єпархії відвідав Пустомитівське благочиння і звершив Літургію в Успенському храмі с. Сокільники

28 червня 2015 року, в неділю 4-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Пустомитівського благочиння, під час яких звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Сокільники.


Вітальним словом Архіпастиря в притворі церкви зустрів настоятель храму протоієрей Любомир Свистун:

"Дорогий наш Архіпастирю! Щиро вітаємо Вас на Пустомитівщині, на нашій парафії в Сокільниках! Просимо Вашого благословення, просимо Вас увійти в цей храм і принести Безкровну Жертву за всіх і за все!"

Перед початком Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення нової Святої Трапези.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, Пустомитівський районний благочинний протоієрей Григорій Манюк, настоятель храму протоієрей Любомир Свистун, колишній настоятель храму протоієрей Ростислав Свистун, секретар кафедри Священного Писання Львівської православної богословської академії протоієрей Андрій Лотоцький та запрошене на урочисту службу духовенство благочиння.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

За богослужінням молилися очільники місцевої влади, зокрема сільський голова Сокільник М.І. Криса.

Після великого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у священичий сан диякона Тарасія Жигала.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії і звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму.

На завершення відвідин Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал