У неділю 3-тю після Пасхи очільник єпархії звершив Літургію в Покровському кафедральному соборі і помолився за спокій душ жертв аварії на ЧАЕС 1986 р.

26 квітня 2015 року, в неділю 3-тю після Пасхи, день пам'яті святих жінок-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ярослав Хомин, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, ієрей Андрій Кочкодан.

За богослужінням молився ключар собору протоієрей Павло Кочкодан.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву до Пресвятої Богородиці на честь Її ікони "Львівська Одигитрія" про захист Галицького краю та всієї України від ворожої навали.

Опісля відпусту Владика Димитрій звернувся до учасників богослужіння зі словом у зв'язку з 29-ою річницею аварії на Чорнобильській АЕС, наслідками якої навіть сьогодні є численні жертви, що вмирають від віддалених ефектів радіоактивного випромінювання. Також Архіпастир закликав усіх присутніх у храмі до спільної молитви за спокій душ загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії ліквідаторів аварії та цивільного населення.

Після Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію, піднісши молитви за спокій душ жертв аварії на ЧАЕС.

Насамкінець, після завершення Літургії та заупокійної літії, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал