У неділю 29-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

20 грудня 2015 року, в неділю 29-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті святителя Амвросія, єпископа Медіоланського, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк і головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

За богослужінням молилися ключар собору протоієрей Павло Кочкодан і проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

За Літургією були піднесені молитви за спокій душ спочилих кліриків Покровського собору - новопреставленого протоієрея Ярослава Хомина, що спочив у Бозі 8 грудня, та протоієрея Йосифа Стегнія.

Після завершення Літургії Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал