У неділю 26-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Бродівське благочиння та звершив Божественну Літургію у Петропавлівському храмі м. Броди

22 грудня, у неділю 26-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті зачаття праведною Анною Пресвятої Богородицi, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Бродівське благочиння та звершив Божественну Літургію у храмі святих Першоверховних апостолів Петра і Павла м. Броди.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, настоятель храму прот. Стефан Шира, насельник Свято-Георгієвського монастиря на Козацьких Могилах Рівненської єпархії ієромонах Онуфрій Ляда та духовенство благочиння.

Участь у Літургії взяли представники міської та районної влади.

Перед початком Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення ікони святої великомучениці Варвари з частичкою мощів святої.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Також з нагоди 10-ліття служіння у священичому сані Високопреосвященний митрополит Димитрій від імені Святійшого Патріарха Філарета відзначив настоятеля храму прот. Стефана Ширу високою церковною нагородою - орденом Христа Спасителя, а за заслуги з відродження духовності та багаторічну ревну працю і служіння Церкві Христовій Владика Димитрій відзначив благословенною Архиєрейською грамотою настоятеля Введенського храму с. Гримайлівка прот. Стефана Мрочковського.

З річницею священичого служіння настоятеля храму також привітали представники Бродівської міської ради та Бродівської районної державної адміністрації.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал