У неділю 22-гу після П'ятидесятниці, очільник єпархії звершив освячення храму на честь Іова та Амфілохія Почаївських м. Львова (житлового масиву Рясне-2)

20 листопада 2016 року, у неділю 22-гу після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велике освячення храму на честь Іова та Амфілохія Почаївських м. Львова (житлового масиву Рясне-2) та відправив першу Божественну Літургію.


Вітальним словом Високопреосвященного митрополита Димитрія зустрів настоятель храму протоієрей Ігор Ляхович:

"Ваше Високопреосвященство! Високопреосвященний дорогий наш владико-митрополите! Пройшов один рік, один місяць і сімнадцять днів, і ми знову вітаємо вас на церковному подвір'ї для того, щоби освятити храм на славу двох угодників української землі - преподобного Іова та Амфілохія Почаївських. Прошу Вас Владико, коли будете освячувати цей храм і престол, просіть Небесного Владику, щоби Він утвердив цю святиню до часу Свого другого пришестя; і ще щоби тут у храмі завжди перебувала благодать Його; щоб кожний хто прийде сюди знайшов розраду; щоб були вислухані молитви; щоб відвідуючи цей храм ми могли осягнути Царство Боже. Ісполла еті Деспота!"

Його Високопреосвященству у чині освячення храму та звершення Божественної Літургії співслужили: ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, благочинний Львівського благочиння протоієрей Ярослав Дуда, настоятель Свято-Троїцької парафії житлового масиву Рясне-1 протоієрей Ігор Курпіта, ієросхимонах Артемій (Марич), настоятель храму протоієрей Ігор Ляхович, настоятель Свято-Покровського храму у Рясне-2 ієрей Михаїл Дулька, настоятель Свято-Покровського храму на Сихові протоієрей Андрій Рудик, настоятель Свято-Успенської церкви с. Глинсько, Жовківського деканату протоієрей Стефан Білоган, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Великополе (Яворівського району) протоієрей Роман Якимовський.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

З нагоди освячення храму Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив головного мецената, фундатора та будівничого храму преподобних Іова та Амфілохія Почаївських та від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив Ігоря Пилиповича Микичака церковною відзнакою - орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ст.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму протоієрей Ігор Ляхович.

На завершення відвідин Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

На паперті храму Високопреосвященний митрополит Димитрій дав коментар місцевому телеканалу "ЗІК", в якому розповів про започаткування православної громади святих преподобних Іова та АмфілохіяПочаївських і побудову храму, що сьогодні освятили.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал