У неділю 20-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Буське благочиння та звершив Літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Андріївка з нагоди 100-ліття від дня його освячення

10 листопада, у неділю 20-ту після П'ятидесятниці, день пам’яті преподобного Іова, iгумена Почаївського, святителя Димитрiя, митрополита Ростовського, мучениці Параскеви-П’ятницi, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Буське благочиння, де звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Андріївка з нагоди 100-ліття від дня його освячення.


Його Високопреосвященству співлужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Буського благочиння прот. Петро Салабай, настоятель храму прот. Михаїл Кухар та духовенство благочиння.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля храму прот. Михаїла Кухара черговою богослужбовою нагородою - правом носіння митри.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення меморіального хреста на церковному подвір'ї, поставленого у пам'ять про день 100-літнього ювілею церкви, а також очолив урочистий хресний хід довкола храму, окропивши стіни святині, духовенство і вірян освяченою водою.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Pоздрукувати матеріал