У неділю 2-гу Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію в Покровському соборі та рукопоклав у дияконський сан Остапа Нецькара

27 березня 2016 року, в неділю 2-гу Великого посту, день пам'яті святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонікійського, і Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, священик Свято-Троїцького духовного центру м. Тернополя протоієрей Григорій Нецькар, військовий священик протоієрей Андрій Рудик, ієрей Андрій Кочкодан.

За богослужінням молився завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Окрім того участь у Літургії взяв настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ожидів (Буське благочиння) протоієрей Михаїл Дорош.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час Літургії, після Євхаристійного канону, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у дияконський сан студента І-го курсу ЛПБА Остапа Нецькара.

У повчальному слові Архіпастир закликав новопоставленого диякона до ревного і смиренного служіння Богові і Його Святій Церкві.

У числі вірян за Літургією молився та приступив до Таїнств Сповіді та Причастя академік НАН України Ігор Юхновський.

Після завершення богослужіння Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням його учасників.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2872

Pоздрукувати матеріал