У неділю 17-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Жовківське благочиння і звершив Літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Гребінці

5 жовтня 2014 року, у неділю 17-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті пророка Іони, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Жовківське благочиння і з нагоди 125-річного ювілею звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Миколаївському храмі с. Гребінці.


Перед початком Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення нового престолу.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат та запрошене на святкове богослужіння духовенство благочиння.

За богослужінням молилися депутат Жовківської районної ради Ігор Кузьмін і сілький голова Михайло Нестор.

Після потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, самостійно укладену на основі відповідного чинопослідування, взятого з требника свт. Петра Могили, митрополита Київського.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу зі словом подяки на адресу керуючого єпархією за відвідини парафії та звершене богослужіння звернувся настоятель храму.

Також, з нагоди ювілею храму, Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив меценатів парафії та найбільш діяльних членів парафіяльної громади благословенними архієрейськими грамотами.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал