У неділю 16-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Львова

28 вересня 2014 року, у неділю 16-ту після П'ятидесятниці, післясвято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Різдво-Богородичному храмі м. Львова, що у колишньому с. Білогорща (сьогодні вул. Новоповітряна, Шевченківського району м. Львова).


Перед початком Літургії Владика Димитрій звершив освячення нового розпису храму.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, настоятель Стрітенського храму м. Львова прот. Андрій Тященко, настоятель Вознесенського храму м. Львова прот. Іоан Хомин, настоятель Покровського храму на Левандівці прот. Олексій Скородонський, настоятель храму прот. Юрій Затварський.

Під час звершення малого входу за ревну працю з розвитку парафії і виконані роботи з розпису храму, а також з нагоди відзначення у прийдешньому році 20-річчя священичого служіння Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій урочисто нагородив прот. Юрія Затварського черговою богослужбовою нагородою - хрестом з прикрасами.

Наприкцні Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся настоятель храму.

Також за виконану працю з внутрішнього оздоблення храму Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив благословенною архієрейською грамотою голову церковного комітету Різдво-Богородичного храму Надію Фок.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Також цього дня Владика Димитрій відвідав могилу колишнього клірика Покровського кафедрального собору протоієрея Йосифа Стегнія, що спочив у Бозі 23 листопада 2013 року і похований на колишньому Білогорщинському кладовищі.

За заупокійною літією, звершеній на могилі приснопам'ятного протоієрея Йосифа, молилися члени його сім'ї і родини.

Pоздрукувати матеріал