У неділю 16-ту після П'ятидесятниці очільник єпархії відвідав Жовківське благочиння і звершив Літургію у храмі святителя Миколая с. Гребінці

9 жовтня 2016 року, в неділю 16-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті Апостола і євангелиста Іоана Богослова, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Жовківського благочиння, під час яких звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у церкві святителя Миколая с. Гребінці.


Вітальним словом Архіпастиря в притворі церкви зустрів настоятель храму протоієрей Стефан Кіндрат:

"Ваше Високопреосвященство! Дорогий наш Владико! Я дякую Господу Богу за те, що Він дав мені можливість на 30-му році свого священичого служіння пережити ще одну приємну подію в моєму житті, – це приймати Вас, Владико, у нашому храмі, на нашій парафії. Велика радість огортає моє серце від того, що Ви сьогодні є з нами; що Ви сьогодні є серед нас; що сьогодні на архієрейській Божественній літургії всіх нас разом об’єднає Чаша Христова. Я сьогодні, дорогий Владико, прошу Ваших архіпастирських молитов за мене, за мою парафію, за моїх парафіян, за всіх тих, хто молиться, приходить до цього храму, хто про нього піклується, дбає і допомагає мені. Тож ласкаво просимо Вас, дорогий наш Владико! Іс полла еті Деспота!"

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, благочинний Жовківського благочиння протоієрей Стефан Кіндрат, настоятель церкви преподобної Матері Параскеви протоієрей Іоан Клеба, настоятель церкви святого великомученика Юрія с. Магерів протоієрей Михайло Побурчак, настоятель церкви святих безсрібників Косми і Даміана с. Гійче протоієрей Петро Бігун, настоятель церкви святителя Миколая с. Городжів протоієрей Зеновій Мащак, настоятель Свято-Хрестовоздвиженської церкви с. Стронятин протоієрей Іоан Баранич, настоятель церкви святого великомученика Димитрія с. Волиця протоієрей Андрій Суходольський, настоятель церкви святих мучеників Бориса і Гліба м. Рава-Руська протоієрей Юрій Магалюс, настоятель Свято-Успенської церкви с. Глинсько протоієрей Стефан Білоган.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

За богослужінням молилися чисельні віряни.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій у зв'язку із ювілеєм служіння у священичому сані - 30-ою річницею священичої хіротонії, - висловив подяку протоієрею Стефану Кіндрату за ревність і зразковість служіння Церкві Христовій протягом цих багатьох років та від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив отця Стефана високою церковною відзнакою - орденом Христа Спасителя, а також архіпастир подарував книгу "Служебник" (великим шрифтом) видання Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У свою чергу зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся сам ювіляр - благочинний району і настоятель парафії.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал