У неділю 1-шу після П'ятидесятниці очільник єпархії звершив Літургію в Покровському соборі і рукопоклав у сан священика диякона Стефана Іванусу і в сан диякона Миколая Матвійківа

7 червня 2015 року, в неділю 1-шу після П'ятидесятниці, день пам'яті всіх святих від віку прославлених, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, протоієрей Роман Коваль, протоієрей Андрій Рудик, ієрей Роман Сироїд, ієрей Андрій Кочкодан.

За богослужінням молились клірики собору: протоієрей Ярослав Хомин і проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак,

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час Літургії, після великого входу, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у священичий сан диякона Стефана Іванусу, а опісля Євхаристійного канону, після попереднього постригу в читці та іподияконської хіротесії, - в сан диякона Миколая Матвійківа - випускника бакалаврату ЛПБА.

Після прийняття духовенством Таїнства Причастя Архіпастир звернувся до неопрествітера та новопоставленого диякона з настановчими словами щодо їхнього майбутнього служіння.

Насамкінець, після завершення Літургії, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал