У Навечір'я Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію і велику вечірню у Покровському соборі

6 січня, у неділю 31-шу після П'ятдесятниці, перед Різдвом, святих Отців, Навечір'я Різдва Христового, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію з великою вечірнею у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Олексій Виноградов, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Толстой.

За Літургією, після попереднього постригу у читці та іподияконської хіротесії, Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив дияконську хіротонію над студентом Волинської православної богословської академії Димитрієм Гармановським.

Після завершення Літургії Архипастир звернувся з вітальним словом до учасників богослужіння з нагоди Навечір'я Різдва Христового, а отже і безпосередньо наближення цього великого свята.

Також Владика Димитрій висловим свою особливу вдячність родині відомого мецената Церкви А.М. Мацоли, які чималим матеріальним ресурсом допомагають Львівській єпархії у проведені ремонто-реставраційних робіт у приміщеннях комплексу кафедрального Покровського собору, які у майюутньому повинні слугувати як адміністративний центр єпархії.

Відтак за труди на благо Української Православної Церкви Київського Патріархату і зокрема Львівської єпархії високими церковними нагородами були нагороджені: Марія Михайлівна Мацола (орденом Святої великомучениці Варвари), Микола Васильович Мацола (орденом Святого великомученика Юрія Переможця), Роман Миколайович Мацола (орденом Христа Спасителя).

Після нагородження була звершена велика вечірня, яка у Навечір'я Різдва Христового згідно уставу традиційно з'єднується з Літургією.

Завершилось богослужіння винесенням на середину храму ікони свята і співом святкових тропаря і кондака.

Після богослужіння Владика Димитрій з А.М. Мацолою оглянув приміщення, у яких ведуться ремонтні роботи.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал