У Навечір'я Богоявлення Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію з вечірнею та чин великого освячення води у Покровському кафедральному соборі

18 січня, у Навечір'я Богоявлення, Хрещенський святвечір, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого з вечірнею у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, прот. Роман Коваль, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

Співи богослужіння виконував кліросний хор Покровського собору під керівництвом регента диякона Андрія Гули.

Після завершення Літургії було звершено велику вечірню.

Опісля завершення вечірні під спів тропаря на водосвяття "Голос Господній на водах..." та інших Високопреосвященний митрополит Димитрій із воздухом та хрестом на голові у супроводі духовенства разом із вірянами перейшли на церковне подвір'я, де був звершений чин великого освячення води.

За великим хрещенським водосвяттям молився також і проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак.

Після освячення води під спів тропаря свята "У Йордані хрестився Ти, Господи..." Владика Димитрій окропив нею духовенство та вірян, а також і будівлю собору.

Опісля завершення богослужіння Архипастир з духовенством на середині храму звершили славлення свята Богоявлення, проспівавши святкові тропар та кондак перед іконою Хрещення Господнього.

Також Владика Димитрій окропив освяченою водою робочі кабінети та інші адміністративні і службові приміщення Львівського єпархіального управління.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал