У Димитрівську поминальну суботу Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію та заупокійну панахиду у Покровському кафедральному соборі

7 листопада 2020 року, у Димитрівську поминальну суботу, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Перед початком Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин освячення антимінсів.

Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління протоієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Андрій Кочкодан, протоієрей Роман Коваль, економ єпархіального управління ієрей Назарій Тишинський, ієрей Юрій Жук-Гординський.

За Літургією підносилися посилені молитви за спокій душ відвіку спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до духовенства та вірян з повчальним словом проповіді.

Опісля завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну панахиду.

За богослужінням духовенство і віряни, зокрема, молилися за спокій душ і прощення гріхів усіх борців за віру і волю України.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал