У день вшанування ікони Пресвятої Богородиці ''Скоропослушниця'' керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Володимирському соборі м. Києва

22 листопада, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці ''Скоропослушниця'', керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за Божественною Літургією у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва, де зберігається шанований список цієї ікони, написаний на Святій Горі Афон.


У числі єпископату Предстоятелю також співслужили: Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Лаврентій, єпископ Адріан (Кулик).

Також Його Святості співслужили: настоятель Свято-Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Борис Табачек, намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва архімандрит Макарій (Папіш); викладачі КПБА у священному сані та запрошене духовенство, клірики собору та духовенство храмів м. Києва та інших міст із усієї України.

Участь у богослужінні взяв меценат Церкви А.М. Мацола зі своєю родиною та сім'єю.

На запричасному стиху проповідь виголосив клірик собору священик Леонтій Никитенко.

Після завершення Літургії, Святійший Патріарх Філарет у співслужінні ієрархів і духовенства, звершив читання акафисту до Пресвятої Богородиці, перед шанованим списком ікони Її "Скоропослушниця".

Насамкінець, зі словом вітання до учасників богослужіння звернувся Предстоятель.

Також, Святійший Патріарх Філарет дав інтерв'ю центральним українським телеканалам.

Фото: прес-служба Київської патріархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал