У день Святого Духа керуючий єпархією відвідав Сокальське благочиння і з нагоди престольного свята звершив Літургію у Свято-Троїцькому храмі с. Реклинець

9 червня 2014 року, у другий день свята П'ятидесятниці, день Святого Духа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Сокальське благочиння і з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі с. Реклинець.


Його Високопреосвященству співслужив Преосвященний єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк - уродженець с. Реклинець, що виховувався і духовно зростав при Свято-Троїцькому храмі.

Також Архіпастирю співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, настоятель храму прот. Ігор Марець, клірик храму прот. Василій Гадьо, викладач ЛПБА прот. Петро Івасейко, а також клірик Волинської єпархії намісник Луцького Замкового Свято-Архангельського монастиря ігумен Святополк Канюка та духовенство Сокальського благочиння.

Під час малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля храму прот. Ігоря Марця черговою богослужбовою нагородою - хрестом з прикрасами.

Співи богослужіння виконував хоровий колектив "Орфей".

За Літургією молилась велика кільскість вірян.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Після Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив чин малого освячення води та очолив урочистий хресний хід церковним подвір'ям довкола храму.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал