У день Святого Духа керуючий єпархією відвідав Пустомитівське благочиння та звершив святкову Літургію у смт. Оброшино

24 червня, у другий день свята П'ятидесятниці, день Святого Духа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Пустомитівське благочиння, де з нагоди престольного свята звершив урочисту святкову Божественну Літургію у Свято-Духівському храмі смт. Оброшино.


На храмовому подвір'ї Високопреосвященного митрополита Димитрія щирими словами віршів зустрічали оброшинські діти. На знак свого благословення Владика Димитрій кожному з малечі подарував іконки із зображенням Євангельської сцени, коли Христос пригортав до себе дітей і промовляв до учнів: "Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне".

З благословення Владики Димитрія богослужіння звершувалось у ще недобудованому храмі, що зводиться поруч із невеличкою дерев'яною каплицею. Над будівництвом нового храму з усіх сил трудиться громада і меценати парафії.

Перед початком Літургії Владика Димитрій освятив старовинний образ Пресвятої Тройці, який незадовго до прибуття архиєрея подарував храму один із меценатів парафії.

Під час Літургії Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, клірик Покровського кафедрального собору прот. Йосиф Стегній, благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, настоятель храму прот. Андрій Лотоцький, голова паломницького центру "Покров" прот. Роман Мануляк та духовенство Пустомитівського благочиння.

Піснеспіви Літургії виконував змішаний молодіжний хор Введенського храму с. Мшана Городоцького благочиння.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

Також зі словом подяки за візит, звершене богослужіння та слова повчання на адресу Високопреосвященного митрополита Димитрія звернувся настоятель прот. Андрій Лотоцький. На знак спільної молитви і вдячності о. Андрій підніс Архипастирю просфору і букет квітів.

З огляду на активну працю громади над будівництвом нового храму Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив найбільш активних парафіян і меценатів благословенними грамотами.

Після завершення Літургії було звершено урочистий хресний хід церковним подвір'ям довкола храму, який очолив Владика Димитрій.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння та став до спільного пам'ятного фото з духовенством і громадою парафії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал