У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці очільник єпархії звершив Божественну Літургію у Введенському храмі смт. Брюховичі

4 грудня 2014 року, у день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, з нагоди престольного свята Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав і звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Введенському храмі смт. Брюховичі.


Перед початком Літургії настоятель парафії протоієрей Ярослав Ощудляк звершив чин малого освячення води на церковному подвір'ї.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, настоятель Свято-Миколаївського Княжого храму протоієрей Володимир Хрептак, благочинний Львівського благочиння протоієрей Ярослав Дуда, настоятель П'ятницького храму на Підзамче протоієрей Ігор Малетич, другий священик Введенського храму протоієрей Андрій Ощудляк, благочинний Академічного храму святителя Іоана Золотоустого ЛПБА ієрей Назарій Лозинський.

За Літургією молився також настоятель храму Всіх святих землі Української м. Львова протоієрей Віктор Феденьків.

Співи богослужіння виконував Академічний хор студентів ЛПБА.

Опісля потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

З нагоди престольного свята Високопреосвященний митрополит Димитрій передав у дар громаді ікону великомучениці Варвари з часткою мощей святої.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богсолужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму протоієрей Ярослав Ощудляк.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій разом із духовенством і вірянами звершив урочистий хресний хід церковним подвір'ям, під час якого окропив учасників богослужіння і стіни святині освяченою водою.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал