У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці керуючий єпархією відвідав смт. Брюховичі, де з нагоди престольного свята звершив Літургію у Введенському храмі

4 грудня, у день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав смт. Брюховичі, де з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію у Введенському храмі.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, настоятель храму свт. Миколая Чудотворця м. Львова прот. Володимир Хрептак, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, настоятель П'ятницького храму на Підзамче прот. Ігор Малетич, настоятель храму Всіх святих землі Української прот. Віктор Феденьків, клірик Введенського храму смт. Брюховичі прот. Андрій Ощудляк, клірик Свято-Миколаївського храму м. Львова ієрей Петро Політило.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій за понесені труди, зокрема з облаштування церковного подвір'я, відзначив меценатів та найактивніших парафіян високими церковними нагородами - орденами і благословенними патріаршими й архиєрейськими грамотами.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал