У день свята Собору Архистратига Михаїла керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Божественною Літургією у Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва

Протягом 20-21 листопада на запрошення намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва Преосвященного єпископа Вишгородського Агапіта керуючий Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь в урочистих богослужіннях у монастирі з нагоди престольного свята його головного собору.


21 листопада, у день свята Собору Архистратига Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних, архангелiв Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафиїла, Ієгудиїла, Варахиїла та Ієремиїла, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за святковою Божественною Літургією у Свято-Михайлівському соборі.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Після завершення Літургії Святійший Патріарх Філарет у співслужінні ієрархів і духовенства звершив молебень до архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних.

Опісля завершення богослужіння зі словом подяки за звершену Літургію на адресу Предстоятеля звернувся намісник монастиря Преосвященний єпископ Вишгородський Агапіт.

Насамкінець Святійший Патріарх Філарет за вагомий внесок у розвиток і становлення церковно-історичної науки та за видання у співавторстві із прот. Віталієм Клосом книги "Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир" нагородив Високопреосвященного митрополита Димитрія орденом Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал