У день свята Різдва Пресвятої Богородиці керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і звершив Літургію у РІздво-Богородичному храмі м. Кам'янка-Бузька

21 вересня 2014 року, у неділю 15-ту після П'ятидесятниці, день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Різдво-Богородичному храмі м. Кам'янка-Бузька.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, настоятель Свято-Володимирського храму смт. Івано-Франкове (Дрогобицько-Самбірська єпархія) прот. Володимир Дадак та запрошене на святкування духовенство благочиння.

Під час звершення малого входу з нагоди 75-річчя від дня народження і 45-річчя служіння у священному сані Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив прот. Михаїла Піха правом носіння другого хреста.

Наприкіцні богослужіння Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся настоятель парафії.

Після завершення Літургії духовенство звершило урочистий хресний хід довкола храму, під час якого Високопреосвященний митрополит Димитрій окропив учасників богослужіння і стіни святині освяченою водою.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал