У день свята останнього дзвоника два покоління випускників молилися в Покровському кафедральному соборі

29 травня 2015 року, в день свята останнього дзвоника у львівських школах, випускники початкової спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням англійської мови і середньої загальноосвітньої школи №3 молилися за подячними молебнями в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці.


Відправу молебнів очолив ключар собору протоієрей Павло Кочкодан. Отцю Павлу співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, духовний опікун педагогічного й учнівського колективів школи №3 ієрей Андрій Кочкодан, голова єпархіального Центру кризових станів лікар-психіатр ієрей Сергій Кирилюк.

Разом із цьогорічними випускниками - учнями 4-их класів школи №4 та 11-их класів школи №3, - молилися їхні рідні і близькі, а також молодші колеги.

Окрім того, участь у молитві взяли директори - Ольга Чабан (школа №4) та Світлана Уралова (школа №3) і педагогічний колектив шкіл.

З повчальним словом до маленьких випускників звернувся протоієрей Михаїл Сивак.

"Цього дня, напевно, з нетерпінням чекали не лише учні, але й їхні батьки і вчителі - закінчення навчального року, а для 4-класників - завершення початкової школи. Учити і навчатися - це найважча справа. Процес навчання можна порівняти з плаванням проти течії: постійно і вчитель, і учень повинні докладати максимум зусиль, працювати невпинно, бо, як тільки вони зроблять зупинку, то неодмінно бурхлива течія поверне їх на попередній етап. І дуже важливо, щоби в процесі виховання і навчання молодого покоління спостерігатиметься симфонія і співпраця Церкви, сім'ї і школи!" - зазначив зокрема отець Михаїл.

Зі словом до старшокласників і майбутніх абітурієнтів звернувся ієрей Андрій Кочкодан.

"Надзвичайно радісно і важливо, що ви, сьогоднішні випускники, ваші рідні і вчителі - всі ми стоїмо тут у храмі і дякуємо Богові. У часи радянської влади ми відвикли від храму, та сьогодні бачимо відродження духовних цінностей. І сьогодні ми разом із вами радіємо. Не тільки тому, що завершилося навчання, але тому, найперше, що ми піднесли до Бога спільну молитву і спільну подяку. Бажаю вам гарно провести час літніх канікул, з благословенням Божим вступити до вишів і нехай Покров Пресвятої Богородиці, в храмі якої відбувалася наша сьогоднішня молитва, завжди перебуває над усіма вами!" - зазначив отець Андрій.

Також зі словами вітання виступали директори шкіл.

Після завершення кожної з відправ отець Павло, благословляючи, окропив усіх учасників молитви освяченою водою.

Згідно з доброю традицією випускники вирушили в новий етап життя, пройшовши під вишитими рушниками.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал