У день свята Богоявлення Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію і велике водосвяття у Покровському кафедральному соборі

19 січня 2015 року, в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Юрій Шмід, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" прот. Віктор Кайда.

За богослужінням молився також священик собору протоієрей Ярослав Хомин.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля завершення Літургії, під спів тропарів на водосвяття "Голос Господній на водах..." та інших Владика Димитрій із воздухом і хрестом на голові у супроводі духовенства вирушив на соборне подвір'я, де було звершено чин великого освячення води.

Окрім того, як і щороку, було освячено джерельну воду із Новояворівського родовища питних підземних вод, автоцистерну з якою безоплатно надав керівник підприємства-постачальника води "Аква-лайт".

Опісля освячення води Владика Димитрій окропив нею учасників богослужіння та будівлю кафедрального собору.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал