У день Переполовення П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу Літургії на Божій Горі

29 травня, у середу 4-ої седмиці після Пасхи, день Переполовення П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій на запрошення керуючого Тернопільсько-Кременецько-Бучацькою єпархією Високопреосвященного архиєпископа Тернопільського, Бучацького і Кременецького Нестора очолив соборну відправу Божественної Літургії на Божій Горі, що на Тернопільщині, поблизу Почаєва.


фото прес-служби Тернопільської єпархії

Його Висоокпреосвященству співслужили: керуючий єпархією Високопреосвященний архиєпископТернопільський, Бучацький і Кременецький Нестор, Преосвященний єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, благочинний Львівської єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, а також чисельне духовенство Тернопільської єпархії.


Участь у богослужінні взяла велика кількість вірян, серед яких були паломники з різних кутків Тернопільщини.


Наприкінці богослужіння Владика Димитрій виголосив проповідь.

Також зі словом подяки до усіх учасників богослужіння звернувся керуючий єпархією Високопреосвященний архиєпископ Нестор.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин малого освячення води, після чого окропив нею усіх учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 2174

Pоздрукувати матеріал