У день пам'яті святителя Василія Великого керуючий єпархією відвідав Бродівське благочиння та звершив Божественну Літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Броди

14 січня, у день свята Обрізання Господнього, день пам'яті святителя Василія Великого, архиєпископа Кесарії Каппадокійської, святителя Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Руси, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Бродівське благочиння та звершив Божественну Літургію у Різдво-Богородичному храмі м. Броди.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Бродівського благочиння, настоятель храму прот. Василій Шира, духовенство благочиння.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

"Ваше Високопреосвященство! Дорогий Владико! Ви є воістину добрий Архипастир! Навіть сьогодні Ви залишили кафедру, кафедральний собор, і, як і завжди, знайшли хвилину, щоби завітати до нас, вірних Бродівського району.

Ви не вперше у цьому храмі. Уже не одноразово творили Ви молитву за всіх і за вся, за наших вірних, за парафіян храму Різдва Пресвятої Богородиці. Кожний Ваш візит приносить у наші серця невимовну духовну радість.

На знак подяки прийміть ці живі квіти, що є проявом любові всіх нас до Вас і вдячності за ті щирі молитви, за повчальне слово, за архипастирське благословення. Іс полла еті Деспота!"

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

Pоздрукувати матеріал