У день пам'яті святителя Миколая Чудотворця Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію у Свято-Миколаївському Княжому храмі

19 грудня 2014 року, у день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, з нагоди престольного свята Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав і звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Миколаївському Княжому храмі м. Львова.


Вітальним словом Високопреосвященного митрополита Димитрія у притворі храму зустрів настоятель парафії протоієрей Володимир Хрептак.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Володимир Хрептак, ключар Покровського кафедрального собору протоієрей Павло Кочкодан, благочинний Львівського благочиння протоієрей Ярослав Дуда, настоятель П'ятницького храму на Підзамче протоієрей Ігор Малетич, настоятель Вознесенського храму м. Львова протоієрей Іоан Хомин, настоятель Покровського храму на Левандівці протоієрей Олексій Скородинський, настоятель храму Всіх святих землі Української м. Львова протоієрей Віктор Феденьків, настоятель Стрітенського храму м. Львова протоієрей Мар'ян Сеник.

За богослужінням молилися клірики Свято-Миколаївського храму: протоієрей Петро Політило, ієрей Олексій Хрептак, ієрей Андрій Дуда.

Участь у Літургії взяв міський голова Львова Андрій Садовий.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор "Княжий" (регент - Євген Карпович) та Львівська Державна Академічна чоловіча хорова капела "Дударик" (регент - Дмитро Кацал).

Опісля потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу з подячним словом з нагоди відвідин парафії та звершеного богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму протоієрей Володимир Хрептак.

Після завершення Літургії був звершений молебень до святителя Миколая Чудотворця.

Опісля богослужління, згідно доброї української традиції, дітям, що молилися за Літургією, були роздані солодощі від святого Миколая.

На завершення відвідин Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ МИТРОПОЛИТА ДИМИТРІЯ >>>

Pоздрукувати матеріал