У день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла Митрополит Димитрій співслужив у храмі Всіх Святих землі Української м. Хмельницький

12 липня 2021 року, у день пам’яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокалський Димитрій, на запрошення єпископа Хмельницького і Кам'янець-Подільського Павла співслужив за Божественною літургією у храмі Всіх Святих землі Української м. Хмельницький.


Цього дня Преосвященний Павло, керуючий єпархією святкує свій День Тезоіменитства.

З нагоди престольного свята літургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та Архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора та запрошеного духовенства.

Під час Літургії була звершенна дияконська хіротонія над іподияконом Мар’яном Кошілем.

Вкінці Богослужінь з вітальними словами до тезоіменитого владики Павла звернулися Його співбрати-архієреї; побажали міцного здоров’я, Божої благодаті та успіхів у нелегкій справі архіпастирського служіння, та вручили владиці Павлу цінні подарунки богослужбового призначення. Владика Павло подякував усім присутнім за щиру спільну молитву і теплі слова вітань.

Урочистості завершились уставним "Многоліттям".

За інформацією Хмельницької єпархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал