У день пам'яті рівноапостольного князя Володимира керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Божественною Літургією у Володимирському соборі

28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, престольного свята Володимирського кафедрального собору м. Києва, день Хрещення Руси-України, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за Божественною Літургією у Володимирському кафедральному соборі.


Його Святості також співслужили: Предстоятель Чорногорської Православної Церкви Блаженнійший Архієпископ Цетіньський і Митрополит Чорногорський Михаїл, постійні члени Священного Синоду Високопреосвященні митрополити Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Патріарший намісник Київської єпархії, Білгородський і Обоянський Іоасаф, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архиєпископи Донецький і Маріупольський Сергій, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, секретар Священного Синоду, ієрархи Київського Патріархату, намісники та насельники монастирів, духовенство Київської та інших єпархій.

Участь у Літургії взяло також духовество та паломники з Львівської єпархії.

Співи Літургії виконували змішаний Патріарший хор Володимирського собору та Академічний хор Київської православної богословської академії під керівництвом регента священика Петра Бойка.

За богослужінням молився лідер фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк та народні депутати України з "Об'єднаної опозиції".

На запричасному стиху секретар Священного Синоду Високопреосвященний архиєпископ Євстратій зачитав Звернення Священного Синоду з нагоди свята 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України, прийняте на черговому засіданні напередодні.

Пряму трансляцію богослужіння вів Перший національний телеканал.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал