У день пам'яті першоверховних апостолів Петра і Павла керуючий єпархією відвідав Городоцьке благочиння та освятив на честь святих апостолів новозбудований храм у с. Суховоля

12 липня 2014 року, у день пам'яті святих славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Городоцьке благочиння та звершив чин великого освячення храму на честь святих апостолів Петра і Павла у с. Суховоля, а також першу Божественну Літургію у новоосвяченому храмі.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, настоятель храму прот. Василій Возняк, викладач ЛПБА прот. Володимир Грех, духовенство благочиння, а також представники духовенства Львівської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

За богослужінням молилися багаточисельні віряни.

Наприкінці чину освячення храму був звершений хресний хід церковним подвір'ям довкола храму з антимінсом з часткою святих мощів, під час якого зовнішні стіни храму були окроплені освяченою водою.

Після завершення чину освячення, Владика Димитрій очолив відправу першої Божественної Літургії в новоосвяченій церкві.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля храму прот. Василія Возняка черговою богослужбовою нагородою - хрестом з прикрасами.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив церковними нагородами - благословенними архієрейськими грамотами - фундаторів і будівничих храму та найбільш активних членів парафіяльної громади.

У свою чергу зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся настоятель парафії.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

Pоздрукувати матеріал