У четвер першої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону у Покровському соборі

6 березня, у четвер першої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велике повечір'я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова. Цим богослужінням завершилось читання Великого канону на першому тижні Чотиридесятниці. Ще раз увесь канон повністю буде прочитаний за утренею у середу п'ятого тижня посту.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева", ієрей Андрій Кочкодан.

Після відпусту повечір'я Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію за спокій душ усіх від віку спочилих християн, під час якої також поіменно були згадані і всі загиблі на київському Майдані.

На завершення Архипастир подякував усім учасникам богослужіння за спільну молитву, побажав ангела-охоронця у дорозі до домівок та запросив до участі в завтрашніх уставних постових богослужіннях та, зокрема, у Божественній Літургії Ранішосвячених Дарів, яку Владика Димитрій звершить завтра у Покровському кафедральному соборі..

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал