Священики-працівники єпархіального консультативного центру кризових станів з духовною місією відвідали хворих обласної психіатричної лікарні

25 березня 2014 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія і на запрошення штатного лікаря-психіатра, психотерапевта ієрея Сергія Кирилюка ієрей Артемій Бабленюк з духовною місією відвідав Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню.


Ієрей Сергій Кирилюк, асистент кафедри психіатрії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, помічник керуючого єпархією з питань духовної опіки у медичних закладах, та ієрей Артемії Бабленюк, викладач Львівської православної богословської академії, є працівниками єпархіального консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій, створеного розпорядженням Високопреосвященного митрополита Димитрія від 14 березня 2014 року.

Метою відвідин лікарні було звершення малого освячення води, яку для тілесного і духовного оздоровлення могли б споживати хворі, що проходять лікування у згаданій клініці, духовна бесіда з хворими, що йдуть на контакт, ознайомлення зі станом 10-го загально-психіатричного жіночого відділення і 3-го чоловічого клініко-діагностичного відділення, де знаходяться люди, які постраждали внаслідок впливу кризових психотравмуючих ситуацій (бойових, політичних, економічних, техногенних тощо), умовами перебування і особливостями лікування у них хворих.

Водосвятний молебень був звершений у 10-му загально-психіатричному жіночому відділенні. Після богослужіння священик Артемій Бабленюк звернувся до старшого й обслуговуючого медичного персоналу і хворих з коротким словом:

"Дорогі брати і сестри! Щойно ми спільно вознесли свої молитви до Господа, через дію Божої благодаті освячено воду. Після гріхопадіння весь світ почав лежати у злі, але з приходом на землю Господа Ісуса Христа нам через Церкву дарується можливість відновлюватися, освячуватися, преображатися і ставати кращими. Саме вода є основою всього нашого здоров’я. Церква встановила чин освячення води, щоби знову повертати її до первозданного стану і через неї освячувати своїх вірних і навколишнє середовище.

Нині триває Великий піст, який є часом нашого із вами вдосконалення. Тому нехай ця вода покладе початки і основи для преображення наших душ і зцілення тіла від різних немочей.

Щиро дякую отцю Сергію за запрошення і бажаю всім бути бадьорими духом і покладати свою надію на Бога. Нехай Господнє благословення перебуває над усіма вами! Амінь!"Опісля, священик Артемій разом зі священиком Сергієм окропили освяченою водою присутніх, а також палати і всі адміністративні, лікувальні, діагностичні, процедурні приміщення 10-го загально-психіатричного жіночого відділення.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1516

Pоздрукувати матеріал