Слово Високопреосвященного митрополита Димитрія після екуменічного молебню з нагоди відкриття Центру «Лібертас»

Шановний Андрію Івановичу!
Христос Воскрес!

Найперше сьогодні у нашому соборі, одному із величних храмів стародавнього Львова, вітаю єпископа Женеви, Лозанни і Фрібурга Його Екселенцію Чарльза. Хочу сказати, що для всіх нас, християн, дуже важливо мати сьогодні спілкування одне з одним, власне, внутрішнє та міжконфесійне, розмовляти про єдність, говорити про мир і злагоду у всьому християнському світі.

Завтра у Львові за підтримки міського голови, міської влади буде презентовано міжнародний екуменічний Центр «Лібертас». Метою цього центра є екуменічний діалог серед християн і всіх релігій світу. Для нас це справді є важливо, тому що сьогодні ви бачите як цей світ наповнений різними проблемами, причинами яких найперше є бездуховність. Церква повинна бути цілісною і міцною, а віра у серцях людей непохитною, і лише за таких умов майбутнє людства буде не таким безнадійним.

Ми знаємо єпископа Чарльза, як людину, яка дуже багато років бере участь у цих екуменічних діалогах. І тому думаємо, що його присутність звеличить цю подію і скерує діяльність Центру у потрібне русло.

Ми дуже раді вітати Вас, Ваша Екселенція, в нашому кафедральному соборі цим християнським відвічним найрадіснішим привітом Воскресіння Христового: «Христос Воскрес!»

(слово виголошене після екуменічного молебню з нагоди відкриття у Львові ГО Центру міжконфесійного і міжрелігійного діалогу «Лібертас» у Покровському кафедральному соборі у понеділок Світлого тижня 6 травня 2013 року Божого)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1456

Pоздрукувати матеріал