Слово вітання Високопреосвященного митрополита Димитрія протоієрею Роману Шаку з нагоди 25-ліття служіння у священичому сані

Всечесний отче Романе!
Дорогі парафіяни Свято-Михайлівського храму!
Сьогодні за Божественною Літургією ми молилися за всіх вас, за ваші родини, але особливо ми підносили молитву за вашого отця-настоятеля, який цього року святкує 25-ліття служіння у священичому сані.

Знаючи про те, що ви вже раніше його привітали із цим першим у його житті священичим ювілеєм, я приєднуюся до цих вітань. Приєднується до цих вітань і Предстоятель нашої Церкви Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, який нагороджує отця Романа орденом архістратига Божого Михаїла.

Шлях священичого життя і служіння є особливий шлях: його не обирають, до нього викликаються, і викликаються Самим Богом. У кожної людини є власне покликання, власне служіння і власна професія, але служіння Богові, праця у винограднику Христовому, на ниві Христовій є особливою і не подібною ні на що. Про цю працю не можна сказати “робота”, бо це – служіння у всій повноті значення цього слова. Зі священика Господь спитає вдвічі, а можливо і ще більше, у порівнянні зі звичайним вірянином.Отче Романе! Я хочу вам побажати й надалі підтримувати свій пастирський хист своїм патріотизмом і любов’ю до Православної Церкви, до українського народу, до цієї пастви, яка вам вручена. Нехай сила архістратига Божого Михаїла, патрона цього храму, підтримує Вас і завжди допомагає на шляху священичого служіння. Архістратиг Михаїл, який переміг диявола і скинув його з неба, нехай зі своїм своїм ангельським воїнством подає і вам силу звершувати своє пастирське служіння без спокус. Я вручаю вам цей орден і з усією щирістю промовляю: аксіос!

Pоздрукувати матеріал