Протоієрей Сергій Кирилюк взяв участь у заснуванні Міжнародної асоціації психотерапії узалежнень

22 травня 2021 року відбулася знакова для світової психотерапевтичної спільноти Подія, а саме, - заснування Міжнародної асоціації психотерапії узалежнень - International association for addiction psychotherapy (IAAP).


Урочисте Засідання відбулося у змішаному оф-лайн/он-лайн режимі за участі провідних світових психотерапевтів та нейробіологів: професора Олександра Фільца (Львів, Україна), професора Кіри Сєдих (Полтава, Україна), професора Альфреда Пріца (Відень, Австрія), професора Джона Ардена (Санта Фе, США) та інших.

Участь в Установчому засіданні IAAP взяв також доцент кафедри психіатрії і психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, медичний капелан, протоієрей Сергій Кирилюк, який з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія очолює з березня 2014 року до сьогодні Консультативний центр Кризових станів, психосоматичних розладів, депресій і узалежнень при Львівсько – Сокальській єпархії Православної Церкви України.

В часі Засідання учасниками зустрічі підписано декларацію "ADSENS HABENS", в якій вказано про заснування, розробку та розвиток Міжнародної асоціації психотерапії узалежнень (IAAP).

Редакція gradleva.com зичить удачі медичним капеланам єпархії та о. д-р Сергію Кирилюку у торуванні цього цікавого та нового Шляху!


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал