(ОНОВЛЕНО) Звершено архиєрейську хіротонію над ігуменом Юліаном. Львівська кафедра отримала вікарного єпископа (додано відео)

19 лютого 2012 року у неділю м’ясопусну, про Страшний Суд Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Святого рівноапостольного князя Володимира. Його Святості співслужив єпископат Київського Патріахату у складі постійних членів Священного Синоду Високопреосвященних митрополитів Львівського і Сокальского Димитрія, Білгородського та Обоянського Іоасафа та архієпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія та секретаря Священного Синоду Високопреосвященного архиєпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, а також Високопреосвященного архиєпископа Вінницького і Брацлавського Онуфрія і Преосвященного єпископа Агапіта, намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. Також Його Святості співслужив клір кафедрального собору та клірики Львівської єпархії, а саме прот. Володимир Бачинський, благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління, ієрей Іоанн Гарат та протодиякон Симеон Пігура.

Перед початком Божественної Літургії ігумен Юліан, намісник Свято-Іоанно-Золотоустівського монастиря, прочитав сповідування віри, а на співі Трисвятого над нареченим на єпископа Городоцького, вікарія Львівської єпархії була звершена архиєрейська хіротонія.

Після завершення Божественної Літургії Святійший Патріарх Філарет виголосив на адресу новопоставленого преосвященного єпископа Юліана повчальне слово після чого вручив йому архиєрейський жезл та запросив на кафедру для першого архиєрейського благословення вірян, що молились за Богослужінням.Відео Переяслав-Хмельницької єпархіїПрес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал