Напередодні пам'яті великомучениці Варвари очільник єпархії співслужив Предстоятелю Церкви за всенічним бдіння у Свято-Володимирському соборі м. Києва

16 грудня 2015 року, напередодні пам'яті великомучениці Варвари, перебуваючи з робочим візитом у м. Києві, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за святковим всенічним бдінням у Свято-Володимирському кафедральному соборі столиці.


Його Святості також співслужили: Патріарший намісник Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Високопреосвященний митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, секретар Священного Синоду Високопреосвященний архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій як постійні члени Священного Синоду; Високопреосвященний архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент як тимчасовий член Священного Синоду; Преосвященний єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій; а також вікарії Київської та Волинської єпархії Високопреосвященний архієпископ Богуславський Олександр та Преосвященний єпископ Володимир-Волинський Матфей.

У числі духовенства Предстоятелю зокрема співслужили: ключар Свято-Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, голова місійного відділу при Управлінні зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Валерій Семанцо, голова Видавничого відділу Київської Патріархії протоієрей Олександр Трофимлюк.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета літію на вечірні звершив Високопреосвященний митрополит Епіфаній.

Після полієлею Предстоятель помазав учасників богослужіння благословенним за літією єлеєм.
фото: прес-служба Київської Патріархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал