Напередодні пам'яті рівноапостольного князя Володимира керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за всенічним бдінням у Володимирському соборі

27 липня, напередодні пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, престольного свята Володимирського кафедрального собору м. Києва, дня Хрещення Руси-України, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за всенічним бдінням у Володимирському кафедральному соборі.


Його Святості також співслужили: Предстоятель Чорногорської Православної Церкви Блаженнійший Архієпископ Цетіньський і Митрополит Чорногорський Михаїл, постійні члени Священного Синоду Високопреосвященні митрополити Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Патріарший намісник Київської єпархії, Білгородський і Обоянський Іоасаф, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архиєпископи Донецький і Маріупольський Сергій, Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, секретар Священного Синоду, ієрархи Київського Патріархату, намісники та насельники монастирів, духовенство Київської та інших єпархій.

З благословення Предстоятеля літію звершив Високопреосвященний митрополит Епіфаній.

На початку полієлею ключар Володимирського собору прот. Борис Табачек та архимандрит Митрофан Бутинський урочисти винесли з вівтаря на середину храму ікону святого благовірного князя Оскольда, Київського першомученика, канонізованого на Помісному соборі 28 червня, після чого духовенство, проспівавши тропар, звершило його прославлення.

Дослідником житія князя та ініціатором причислення його до лику святих, а також куратором написання ікони був Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Після полієлею Святійший Патріарх Філарет помазав учасників богослужіння благословенним єлеєм.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал