Напередодні неділі 3-ої після Пасхи Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив всенічне бдіння у Покровському соборі

18 травня, напередодні неділі 3-ої після Пасхи, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Йосиф Стегній, прот. Ярослав Хомин, прот. Роман Коваль, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Володимир Паращак.

Після полієлею Владика Димитрій помазав учасників богослужіння освяченим єлеєм.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь. У своєму слові Владика Димитрій привітав усіх жінок з православним "Днем жінки" - неділею святих жон-миронисиць, а також офіційно привітав ключаря Покровського собору прот. Павла Кочкодана з 40-річчям служіння у священному сані, яке о. Павло святкував 22 квітня цього року, та вручив йому нагороду від Святійшого Патріарха Філарета - Благословенну грамоту з відзнакою.

З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія о. Павло у свою чергу також звернувся зі словом до присутніх, висловивши особливу подяку Святійшому Патріарху Філарету та Владиці Димитрію.

Усі жінки і дівчата, присутні у храмі, символічно отримали від Владики Димитрія солодкі подарунки.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал