Напередодні неділі 3-ої після Пасхи Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі

3 травня 2014 року, напередодні неділі 3-ої після Пасхи, пам'яті свв. жон-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан.

На утрені для вшанування на середину храму була винесена ікона святих жінок мироносиць із зображеними на ній Марії Магдалини, Марії та Марфи, сестер праведного Лазаря, Марії Клеопової, Саломії, Сусанни та Іоани.

Після полієлею Владика Димитрій помазав учасників богослужіння благословенним єлеєм.

Також Архіпастир, після відпусту утрені, звернувся зі словом до учасників богослужіння та привітав з християнським днем жінки усіх присутніх у храмі жінок.

На знак свого благословення та вітання зі святом Владика Димитрій вручив усім жінкам солодкі подарунки.


Завтра, 4 травня 2014 року, у неділю 3-тю після Пасхи, Високопреосвященний митрополит Димитрій з Архіпастирським візитом відвідає м. Золочів, де з нагоди престольного свята звершить Божественну Літургію у Воскресенському храмі (початок богослужіння об 11 год).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

СЛОВО >>>

Pоздрукувати матеріал