Напередодні Хрестопоклонної неділі Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі

22 березня 2014 року, напередодні неділі 3-ої Великого посту, Хрестопоклонної, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Також за богослужінням молились: прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмідт, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Сергій Кирилюк, ієрей Маркіян Салабай.

У відповідності до церковної традиції та уставу напередодні Хрестопоклонної неділі під час всенічного бдіння у православних храмах на середину храму виноситься Святий Хрест, якому поклоняється духовенство та віряни. Звершується це для підтримки духовних сил тих, хто подвизається у подвигові посту, та, як нагадування, що саме через хрест ми були викуплені Спасителем Господом нашим Ісусом Христом з-під влади гріха і смерті. Назад до вівтаря Хрест забирається у п'ятницю четвертої седмиці посту.

Після великого славослів'я, під спів Трисвятого, Архіпастир звершив чин винесення Святого Хреста.

Також Владика Димитрій помазав учасників богослужіння благословенним єлеєм.

Завтра, у неділю 3-тю Великого посту, Хрестопоклонну, Високопреосвященний митрополит Димитрій звершить Божественну Літургію свт. Василія Великого у Покровському кафедральному соборі (початок богослужіння об 11:00).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

Pоздрукувати матеріал