Напередодні дня пам'яті святого священномученика Макарія Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю за святковим всенічним бдінням

13 травня напередодні дня звершення пам'яті святого священномученика Макарія, митрополита Київського, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та вікарій єпархії Преосвященний єпископ Юліан співслужили Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за святковим всенічним бдінням у Володимирському Патріаршому соборі м. Києва.

Його Святості також співслужив єпископат, зокрема постійні члени Священного Синоду: Високопреосвященний митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф; Високопреосвященні архиєпископи Миколаївський і Богоявленський Володимир, Рівненський і Острозький Іларіон, Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній; а також тимчасові члени Синоду: Високопреосвященний архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, Преосвященний єпископ Харківський і Богодухівський Лаврентій; секретар Священного Синоду Високопреосвященний архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій; вікарії Київської єпархії, намісники відповідно Свято-Феодосівського та Михайлівського Золотоверхого монастирів столиці Преосвященні єпископи Васильківський Феодосій та Вишгородський Агапіт; а також духовенство собору та м. Києва.

Літію на вечірні з благословення Предстоятеля звершив Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Після полієлею Святійший Патріарх Філарет звершував помазування вірян біля мощів святого Макарія, які свято зберігаються у Володимирському соборі.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал