На свято Вознесіння Господнього керуючий єпархією з Архипастирським візитом відвідав парафію с. Закомар'є, де звершив Чин великого освячення храму

24 травня у день свята Вознесіння Господнього Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав парафію с. Закомар'є Буського благочиння.

В рамках візитації керуючий єпархією звершив Чин великого освячення новозбудованого храму та Божественну Літургію. Престол церкви освячено на честь свята Вознесіння Господнього.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: прот. Ярослав Ощудляк, ректор Львівської православної богословської академії, прот. Петро Салабай, благочинний Буського благочиння, прот. Василій Нецькар, настоятель храму, та духовенство Буського благочиння.

Піснеспіви Літургії виконував хоровий колектив "Орфей".

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу настоятель храму прот. Василій Нецькар склав подяку Владиці Димитрію за візит та звершене богослужіння.

На завершення візиту Високопреосвященний митрополит Димитрій наділив своїм архипастирським благословенням вірян, що молились за богослужінням, після чого духовенство та миряни стали до спільного пам'ятного фото на паперті храму.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал