Митрополит Димитрій взяв участь у складанні Присяги курсантами ЛДУВС МВС України та заклав наріжний камінь майбутнього храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці у навчальному центрі с. Верещиця

14 жовтня 2016 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій разом з архиєпископом Дрогобицьким і Самбірським Яковом взяли участь в урочистих заходах з нагоди складання Присяги курсантами 1-го курсу Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України у с. Верещиця (Яворівського р-н, Львівської обл.).


Обох владик супроводжували: протоієрей Миколай Ревуцький, ієрей Іван Ревуцький, протодиякон Семен Піпура, диякони Володими Віняр та Богдан Яцек, іподиякони та хористи Львівської православної богословської академії.

Опісля Присяги відбувся чин закладання наріжного каменю під будівництво каплиці на честь Покрови Пресвятої Богородиці з ініціативи генерала Валерія Середи, ректора Львівського державного університету внутрішніх справ. Після звершення чину закладення храму-каплиці було виголошено "Многая літа".

Також у цей день відбулося відкриття Меморіалу пам’яті правоохоронцям, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні АТО на Сході України.

На завершення відбулось покладання квітів до Меморіалу, духовенство відслужило заупокійну літію, наприкінці якої було проспівано "Вічну пам’ять" загиблим захисникам. Дійство завершилось хвилиною мовчання.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Pоздрукувати матеріал