Митрополит Димитрій: ''Ця війна не може називатися братовбивчою. Забудьте про цей термін!''

15 червня 2014 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій під час Божественної Літургії у Покровському кафедральному соборі у своїй проповіді торкнувся питання фактично розв'язаної війни на Сході України та трагічних смертей українських військових.


Зокрема Владика Димитрій зазначив наступне:

" Я хотів би звернути вашу увагу на те, що вона не називається і не може називатися братовбивчою. Забудьте про цей термін! Бо якби це була братовбивча війна, то українець ішов би війною на українця. А ми не бачимо тут нічого подібного. Ми бачимо нечисть, найманців, представників інших народів, які просто вторглися на наші землі і тероризують наш український народ. Тому ми не можемо цю війну називати братовбивчою, як це дехто хоче нам нав’язати".

Причинами війни Високопреосвященний митрополит Димитрій назвав гріх та віддаленість людей від Христа.

"Причиною цієї безглуздої війни є гріх, гріх, що проник і спотворив людську природу. Хто б її не розв’язував – ці люди за своєю суттю і поведінкою не можуть називатися християнами. Вони не є миротворцями і тому не можуть назватися синами Божими, як би вони себе не виправдовували, і як би себе не називали", - наголосив Архіпастир.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
Pоздрукувати матеріал